
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 7 mm |
| Width | 5 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 6 |
| Height | 1.15 mm |
| Packaging | Reel |
| Thickness | 0.8 mm |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 400 MHz |
| Max Supply Voltage | 3.465 V |
| Min Supply Voltage | 3.135 V |
| Ambient Temperature Range High | 85 °C |
| Max Junction Temperature (Tj) | 105 °C |
| Schedule B | 8542390000 |
Stock: 17
Distributors
pcbx
Unit Price$14.44074
Ext.Price$14.44074
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $14.44074 | $14.44074 |
| 10 | $11.57847 | $115.78470 |
| 25 | $10.86330 | $271.58250 |
| 50 | $10.46289 | $523.14450 |
| 100 | $10.07718 | $1007.71800 |
